Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. MAGAZYNU

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4823 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki z kapitałem zagranicznym poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. M/pWW/05/11

Zadania:
  • przygotowywanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem procesu produkcji
  • kontrolowanie i nadzorowanie stanów magazynowych
  • prowadzenie identyfikacji produktów wchodzących do i wychodzących z magazynu
  • zapewnienie właściwego przechowywania części zamiennych do napraw oraz po naprawie
  • kontrola telefonów czekających na części oraz na wymianę
  • wyrywkowe przeprowadzanie kontroli zużytych części
  • kontrola i wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • przeprowadzanie procesu złomowania

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu logistyki dotycząca zarządzania magazynem, rotacji towaru, kontroli wartości magazynu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • umiejętność obsługi komputera (głównie pakiet MS Office)
  • umiejętność współpracy w zespole
  • odpowiedzialność i dokładność

Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na dwie zmiany: 6-14 lub 14-22
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji
  • perspektywę podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy

recruit_bottom2.jpg