Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. logistyki

Primulator Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 84381, z dnia 2009-12-21

Firma Primulator istnieje na polskim rynku od 1991 roku, prowadząc sprzedaż i świadcząc usługi serwisowe w zakresie urządzeń do gastronomii. Do naszych głównych klientów należą m.in. polskie i zagraniczne firmy oraz szereg indywidualnych właścicieli lokali gastronomicznych na terenie całej Polski. Poszukujemy kandydatkę / kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Umowa na zastępstwo
  • przyjmowanie i koordynowanie zamówień sprzedaży
  • koordynacja wysyłki i przyjmowania towarów
  • rejestrowanie danych dotyczących dostaw w systemie
  • dbanie o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • współpraca z dostawcami w celu zabezpieczenia stanów magazynowych
  • organizacja transportów
  • współpraca z działem księgowości

Wymagania

  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • znajomość procesów logistycznych w firmie oraz doświadczenie w pracy w dziale logistyki
  • znajomość obiegu dokumentów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży gastronomicznej o ugruntowanej renomie.
  • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.