Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

ALTER POL SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
6066 dni temu

Ogłoszenie numer: 39745, z dnia 2008-02-08

Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek odzieży: Ecko Untld., Red by Marc Ecko, G-Unit, Matix, Dvs, Lakai i obuwia: Diesel, Lakai, Dvs.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Planowanie i realizacja harmonogramu zamówień u dostawców - Koordynacja i organizacja dostaw i wysyłek krajowych i zagranicznych - Analiza potrzeb zakupowych - Nadzór nad gospodarką magazynową - Negocjacje umów z dostawcami towarów i usług - Wszystkie czynności obsługi logistycznej - Ścisła współpraca z przedstawicielami handlowymi - Fakturowanie

Wymagania

- Znajomość wewnątrzwspólnotowych procedur handlu towarem - Znajomość zagadnień celnych wewnątrzwspólnotowych i pozostałych - Wykształcenie min średnie, najchętniej wyższe o kierunku Logistyka - Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się z zagranicznymi dostawcami i klientami - Min. 2 lata doświadczenia w logistyce - Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia - Zdolności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów - Umiejętność pracy pod presją - Samodzielność i dobra organizacja pracy - Zdolność szybkiego rozwiązywania problemów - Gotowość do podróży służbowych, czynne prawo jazdy kat. B - Obsługa komputera /programy/ Word, Exel, Internet - Obsługa programu Symfonia /handel, księgowość, magazyn/ będzie warunkiem niezbędnym

Oferujemy

- Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Niezbędne narzędzia pracy - Przyjazną atmosferę w młodym zespole