Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Logistyki

M&M Logistk Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6012 dni temu

Ogłoszenie numer: 39458, z dnia 2008-02-01

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

M&M Logistik Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach logistycznych poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Logistyki

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie • Praktyczna znajomość pakietu MS Office • Dyspozycyjność ( praca w systemie 3 – zmianowym ) • Samodzielność w działaniu • Operatywność Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość systemów logistycznych ( Qguar, SAP) • Wykształcenie wyższe • Doświadczenie w branży TSL

Oferujemy

• Pracę w firmie logistycznej o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku • Pracę w młodym, energicznym zespole • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę