Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

SOLVADIS POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 38557, z dnia 2008-01-07

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu solvadis s.a.r.l. z siedzibą w Luxemburgu. Przedmiotowym zakresem naszego działania jest dystrybucja surowców chemicznych oraz środków chemii przemysłowej i specjalistycznej. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy ambitną i kreatywną osobę na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: LOGISTYK/SOLVA/2007

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: • Zakup towarów • Organizacja wysyłek, obsługa logistyczna klientów firmy • Organizowanie transportu i odpraw celnych (kolejowy, drogowy, morski) • Przygotowanie ofert, negocjacja cen, fakturowanie • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi • Dokonywanie transakcji walutowych, ubezpieczanie transakcji • Gospodarka magazynowa określonych produktów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe - kierunek logistyczny • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziana • Znajomość branży chemicznej – mile widziana • Znajomość rynku transportowego: w szczególności kolejowego, drogowego oraz morskiego, znajomość przepisów z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR • Znajomość przepisów celnych oraz prawa akcyzowego – mile widziana • Doskonałą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie • Znajomość języka rosyjskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem; • Znajomość podstawowych zasad ekonomicznych funkcjonowania firmy • Obsługa komputera: Środowisko Windows, Pakiet MS Office, Outlook Express • Znajomość programu CMR , Symfonia - mile widziana Od kandydata oczekujemy: • Samodzielności • Kreatywności • Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań • Dobrej organizacji pracy • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

• Interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu; • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca w aktywnym i wymagającym środowisku • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego; • Szkolenia stanowiskowe i językowe • Umowę o pracę