Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jarocin
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Jarocin
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37007, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest zagraniczna firma produkcyjna, producent specjalistycznych maszyn budowlanych. W związku ze stałym, sukcesywnym rozwojem i budową swojej pozycji w Europie, pilnie zatrudni osobę do centrali w Jarocinie.

Miejsce pracy: Jarocin

Nr Ref.: LOG/2607/07P

Opis stanowiska

• Wyszukiwanie dostawców, składanie zamówień, koordynacja dostaw; • Nadzór nad gospodarką magazynową; • Koordynacja wysyłek krajowych i eksportowych; • Wszystkie czynności obsługi logistycznej, ale początkowo w ograniczonym zakresie.

Wymagania

• tylko absolwent Politechniki, preferowany kierunek logistyka, budowa maszyn; • bardzo dobra znajomość j. angielskiego do codziennych kontaktów międzynarodowych z dostawcami i centralą; • wskazana znajomość zintegrowanego oprogramowania typu SAP lub EXACT; • brak lub małe doświadczenie zawodowe; • ambicja, pilność, komunikatywność.

Oferujemy

• Dynamiczny rozwój w firmie międzynarodowej, globalnej; • Możliwość nauki dobrych wzorców koncernowych od kompetentnej kadry; • Możliwość awansu po 1,5 roku; • Przyjazną atmosferę pracy.