Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Logistyki

Provimi Petfood PL Sp. z o.o
Wrocław
praca stacjonarna
6366 dni temu

Ogłoszenie numer: 29432, z dnia 2007-05-15

producent i dystrybutor karmy dla zwierząt domowych, należący do międzynarodowego holdingu będącego liderem na rynku europejskim, zatrudni:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SdsL Wrocław

Opis stanowiska

  • kompleksowa opieka nad klientem
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • kontrola realizacji zamówień
  • zamawianie transportów u przewoźników
  • awizacja transportów
  • kontakt z magazynami odbiorców
  • raportowanie
  • Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe)
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG (kanał nowoczesny)
  • doświadczenie w kontaktach z klientami sieciowymi na poziomie magazynów
  • komunikatywność
  • wysoki stopień samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • obsługa komputera
  • prawo jazdy kat B
  • wytrwałość w osiąganiu celu
  • Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjnie warunki wynagrodzenia powiązane z efektami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie