Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista Ds. Logistyki

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 100 km od Poznania
praca stacjonarna
6630 dni temu

Ogłoszenie numer: 22552, z dnia 2006-08-24

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska, ok. 100 km od Poznania

Nr Ref.: LOG/2807/06

Opis stanowiska

- zapewnianie wsparcia logistycznego na rzecz klienta; - zarządzanie harmonogramami odbiorów od dostawców (klientów) poprzez system oraz ich integracja w systemie MRP; - odpowiedzialność za dokumentację eksportową; - aktualizowanie i monitorowanie terminów realizacji zamówień na podstawie harmonogramów odbiorczych; - planowanie zamówień materiałów u dostawców i podwykonawców; - odpowiedzialność za harmonogramy dostawców i podwykonawców; - monitorowanie stanów magazynowych produktów gotowych i surowców; - przygotowywanie raportów o towarach niezgodnych w obszarze wysyłkowym; - pomoc we wprowadzaniu nowych produktów oraz zapewnianie swojego wkładu i wsparcia dla służb międzyfunkcyjnych; - odpowiedzialność za wprowadzanie informacji dotyczących planowania produkcji na podstawie harmonogramów odbiorczych; - wsparcie w przygotowywaniu i realizacji kwartalnych inwentaryzacji.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki (preferowane w branży automotive lub technicznej); - wykształcenie wyższe kierunkowe; - bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - dobre umiejętności organizacyjne; - znajomość systemów ERP; - dobre umiejętności interpersonalne; - dobra znajomość zasad efektywnej produkcji; - dobre umiejętności związane z zarządzaniem czasem / umiejętności planowania; - dobre umiejętności związane z analizowaniem i rozwiązywaniem problemów. - mile widziana znajomość dokumentacji eksportowej.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnej organizacji o wysokich standardach funkcjonowania; - możliwość rozwoju i awansu; - program rozwoju wiedzy i umiejętności (szkolenia w Polsce i zagranicą); - atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy (pakiet ubezpieczeniowy, premia motywacyjna) - mieszkanie służbowe.