Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Logistyki

SOLVADIS POLSKA SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
4777 dni temu

Ogłoszenie numer: 152596, z dnia 2011-06-17

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu solvadis s.a.r.l. z siedzibą w Luxemburgu. Przedmiotowym zakresem naszego działania jest dystrybucja surowców chemicznych oraz środków chemii przemysłowej i specjalistycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy ambitną i kreatywną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zakup towarów;
  • Organizacja wysyłek, obsługa logistyczna klientów firmy;
  • Organizowanie transportu i odpraw celnych (kolejowy, drogowy, morski);
  • Przygotowanie ofert, negocjacja cen, fakturowanie;
  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi;
  • Dokonywanie transakcji walutowych, ubezpieczanie transakcji;
  • Gospodarka magazynowa określonych produktów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rynku transportowego, w szczególności kolejowego, drogowego oraz morskiego, znajomość przepisów z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR;
  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość podstawowych zasad ekonomicznych funkcjonowania firmy;
  • Obsługa komputera: środowisko Windows, Pakiet MS Office, Outlook Express;
  • Wykształcenie wyższe – kierunek logistyczny – mile widziane;
  • Znajomość branży chemicznej – mile widziana;
  • Znajomość programów: CMR, Symfonia – mile widziane;
  • Znajomość przepisów celnych oraz prawa akcyzowego – mile widziane.

Od kandydata oczekujemy:

  • Kreatywności;
  • Samodzielności;
  • Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Praca w aktywnym i wymagającym środowisku;
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego;
  • Umowę o pracę.