Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. logistyki

Baltic United Sp.K.
pomorskie, Trójmiasto
praca stacjonarna
4858 dni temu

Ogłoszenie numer: 151231, z dnia 2011-05-31

Baltic United Andrzej Trylski Spółka Komandytowa. – dostawca wysokiej jakości mrożonych ryb i wyrobów rybnych poszukuje kandydatów z Trójmiasta i okolic na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie, Trójmiasto

Opis stanowiska

Głównym zadaniem wskazanej osoby jest organizacja i nadzór nad dostawami produktów do klientów

Ponadto osoba na ww stanowisku:

  • Nadzoruje przygotowanie i załadunek zamówień na środki transportu własnego i obcego,
  • Monitoruje stan produktów oraz surowca w chłodniach,
  • Odpowiada za terminowe przesunięcie towarów między chłodniami i miejscem produkcji,
  • Wysyła zlecenia firmom przewozowym i nadzoruje terminowość dostaw do klientów,
  • Wyszukuje i współpracuje z przewodnikami w transporcie międzynarodowym,
  • Kontroluje na bieżąco stan opakowań oraz innych elementów opakowań oraz zamawia je u dostawców,
  • Kieruje pracą magazynu własnego oraz kierowców,
  • Odpowiada za utrzymanie taboru samochodowego we właściwym stanie,

Wymagania

  • Wykształcenie: preferowane wyższe
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w dziale spedycji lub logistyki
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
  • Bardzo dużą samodzielność w pracy
  • Stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy