Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łuczynów
Specjalista ds. Logistyki

EP Serwis Sp z o.o.
Łuczynów
praca stacjonarna
4894 dni temu

Firma EP Serwis Sp. z o.o. w Łuczynowie gmina Kozienice, zatrudni kobietę do pracy w Dziale Operacyjnym na stanowisku

Miejsce pracy: Łuczynów

Zadania:
  • Prowadzenie windykacji palet drewnianych w rynku
  • Zamykanie zleceń zwrotu palet w systemie SAP
  • Przygotowywanie analiz do systemu wynajmu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie logistyki
  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Logistyki
  • Umiejętność obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu gospodarki paletowej
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym prestiżu zawodowym
  • Wynagrodzenie brutto 3000,00 zł
  • Szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)