Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Szprotawa
Specjalista ds. logistyki

BEWA Systemy Oczyszczania Ścieków Piotr Białkowski
Szprotawa, Szprotawa / Wiechlice
praca stacjonarna
4905 dni temu

Ogłoszenie numer: 138437, z dnia 2011-03-11

Doświadczenie na rynku budowlanym od 1993 roku. Produkcja elementów betonowych dla kanalizacji deszczowej i sanitarnej, zbiorników wielkogabarytowych, studni, oczyszczalni itp.

Miejsce pracy: Szprotawa, Szprotawa / Wiechlice

Opis stanowiska

  • przygotowywanie zleceń transportowych,
  • planowanie transportów,
  • współpraca z firmami spedycyjnymi,
  • wsółpraca w zakresie dostaw z osobami odpowiedzialnymi na budowach,
  • kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie zezwoleń na przewóz elementów ponadgabarytowych,
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych.

Wymagania

  • Wyksztłcenie: średnie / wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe: staż pracy na stanowisku związanym z logistyką,

Inne:

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie związane z branżą budowlaną lub inżynierią środowiska,
  • komunikatywność,
  • zetelność,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • telefon służbowy,
  • możliwość awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania.