Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. logistyki

DOMOFERM Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4999 dni temu

Ogłoszenie numer: 120908, z dnia 2010-11-10

DOMOFERM jest jednym z wiodących europejskich producentów ościeżnic, drzwi stalowych oraz biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi pracownicy są fundamentem naszego przedsiębiorstwa. Ponad 1.100 osób w ponad 10 krajach cały czas troszczy się o dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Całokształt prac związanych z logistyką magazynu, w tym:
  • prowadzenie gospodarki magazynowej: przyjęcia zewnętrzne towaru i wydania zewnętrzne (krajowe i zagraniczne), przychody i rozchody wewnętrzne, przesunięcia magazynowe
  • obsługa reklamacji krajowych i zagranicznych
  • planowanie wysyłek i dostaw towarów
  • organizowanie transportu do klientów
  • awizacja dostaw

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane budownictwo,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z kontrahentami,
  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale logistyki

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość poszerzenia posiadanej wiedzy i umiejętności