Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. logistyki

Mawilux Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5167 dni temu

Ogłoszenie numer: 104100, z dnia 2010-06-23

z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współpraca z budowami w zakresie organizacji zakupów materiałów,
  • koordynacja dostaw i wysyłek,
  • przygotowywanie ofert / dokumentów do przetargów,
  • współpraca z dostawcami i kontrahentami,
  • nadzór nad dokumentami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie (ew. w trakcie studiów -preferowane kierunki techniczne),
  • dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z firmami zagranicznymi),
  • praktyczna znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.