Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. logistyki i ochrony

Konsalnet Południe Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
6270 dni temu

Ogłoszenie numer: 31610, z dnia 2007-07-20

Firma Konsalnet Południe Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów – dużej korporacji międzynarodowej, poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. logistyki i ochrony

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Pracownik zatrudniony na stanowisku Specjalisty ds logistyki i ochrony odpowiedzialny będzie za nadzór i bieżącą współpracę z firmami spedycyjnymi w zakresie transportów międzynarodowych.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie); - znajomość zagadnień związanych z logistyką; - mile widziana licencja II stopnia pracownika ochrony fizycznej

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku; - wysokie wynagrodzenie; - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, m.in. poprzez szkolenia w Irlandii.