Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Likwidacji Technicznej w Dziale Likwidacji Technicznej

Liberty Direct
Warszawa
praca stacjonarna
4798 dni temu

Liberty Direct otrzymało tytuł Najlepszego Pracodawcy 2010 roku. Jest znaną marką na polskim rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, należącą do amerykańskiej grupy Liberty Mutual, działającej od 1912 roku. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: TLS/06/P

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesu technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC w tym:
    • przeprowadzanie analiz dotyczących przebiegów zdarzeń ubezpieczeniowych
    • weryfikowanie oraz szacowanie kosztów napraw pojazdów
  • dokonywanie kalkulacji kosztów napraw, wycen wartości pojazdów w oparciu o obowiązujące systemy eksperckie
  • współpraca z zewnętrznymi rzeczoznawcami oraz innymi podmiotami w zakresie likwidacji szkód
  • kontrola i analiza dokumentacji technicznej przesyłanej od podmiotów zewnętrznych
  • ścisła współpraca z likwidatorami merytorycznymi w zakresie prowadzonych spraw
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w technicznej likwidacji szkód
  • wiedza z zakresu likwidacji szkód rzeczowych z AC, OC,
  • znajomość stanu prawnego dotyczącego likwidacji szkód komunikacyjnych i przepisów Prawa o Ruchu Drogowym
  • znajomość rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeniowego
  • znajomość technologii napraw pojazdów
  • dobra znajomość programów eksperckich (audatex, Infoekspert)
  • silna motywacja do pracy, uczciwość i odpowiedzialność
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy zespołowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Liberty Seguros, Compania de Seguros y Reaseguros S.A., Oddział w Polsce w ciągu najbliższych 12 miesięcy od daty otrzymania mojej aplikacji zgodnie z postanowieniem ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.”