Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. leasingu

manBase S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3990 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się leasingiem pojazdów, maszyn i urządzeń oraz sprzętu biurowego, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • realizacja ilościowych i jakościowych założeń sprzedażowych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ( ekonomia, zarządzanie i marketing)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jady kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży finansowej

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doswiadczenia
  • umowa o pracę lub umowa agencyjna
  • prowizje od sprzedaży
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922