Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
SPECJALISTA DS. LEASINGU

Futura Leasing S.A.
Szczecin
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 29391, z dnia 2007-06-06

i Prime Car Management SA reprezentują w Polsce europejską grupę Masterlease. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w finansowaniu samochodów oraz zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są czołowe firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura w Szczecinie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Nr Ref.: DK/SZ

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i flotowych - Budowanie trwałych relacji z dostawcami środków transportu

Wymagania

- Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług finansowych (leasing/kredyt) lub samochodów - Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, dynamizm w działaniu - Wykształcenie wyższe - Prawa jazdy kat.B

Oferujemy

- Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole - Atrakcyjny system wynagrodzeń - Możliwość rozwoju zawodowego - Szkolenia