Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Leasingu

BRE LEASING Sp. z o.o. Oddział Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
6857 dni temu

Ogłoszenie numer: 17084, z dnia 2006-01-09

BRE Leasing Sp. z o.o., czołowa polska firma leasingowa

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- zawieranie i obsługa umów leasingu samochodów nowych i używanych - przygotowanie i prowadzanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umów leasingowych - współpraca z pozostałymi pracownikami Oddziału w zakresie przygotowania i prowadzanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umów leasingowych

Wymagania

- doświadczenie w branży usług finansowych (mile widziane) - znajomość zasad ewidencji i prowadzenia dokumentacji kredytowej - podstawowa znajomość technik sprzedaży - umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych Wymagane duże zaangażowanie w pracę, skrupulatność i sumienność.

Oferujemy

Oferujemy współpracę z profesjonalnym zespołem, atrakcyjne wynagrodzenie.