Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Leasingu

DG-INWEST Centrum Finansowo Leasingowe
Warszawa
praca stacjonarna
7080 dni temu

Ogłoszenie numer: 11701, z dnia 2005-05-10

DG-INWEST CFL jest wysoko wyspecjalizowanym podmiotem dysponującym fachową i wykwalifikowaną kadrą. Długoletnia obecność na rynku stanowi o bogatym doświadczeniu zarówno w doborze partnerów po stronie leasingodawców jak i dostawców sprzętu leasingowanego. Od początku swej działalności Firma nasza nawiązała współpracę z licznym zespołem doświadczonych profesjonalistów związanych wcześniej z różnymi firmami leasingowymi. Pracujemy na zasadach brokera leasingowego co powoduje, iż możemy przygotować dla naszych Klientów zawsze najkorzystniejszą ofertę, korzystając ze znacznych rabatów zarówno u naszych dostawców jak i firm leasingowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnimy dwie osoby na stanowisko Specjalista ds. leasingu. Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie Klientów, zbieranie dokumentów, opieka nad Klientem,

Wymagania

Wykształcenie min średnie, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, odpowiedzialność, otwartość na wiedzę,

Oferujemy

Zapewniamy pełne szkolenie produktowe, szkolenia z technik sprzedaży. Okres próbny 1 miesiąc - umowa zlecenie. póżniej umowa o pracę. Zapewniamy samochód służbowy i telefon komórkowy.