Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Lean

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
Wysoczka
praca stacjonarna
2489 dni temu

Hjort Knudsen jest duńskim producentem mebli, o 40 letniej tradycji.

Zatrudniamy ponad 2.100 pracowników (1.100 w Polsce) w 11 zakładach.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, i innych.

www.hkmeble.pl

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Wysoczka, 89-320 Wysoka, pomiędzy Bydgoszczą i Piłą

Nr Ref.: SL/1/2017

Zakres obowiązków:

  • pomoc we wdrażaniu koncepcji Lean / Kaizen w zakładach
  • prowadzenie projektów mających na celu zwiększanie efektywności w zakładach i obniżające koszty wytwarzania i magazynowania produktów
  • mapowanie strumienia wartości, określanie stanów docelowych
  • pomoc we wdrażaniu Total Productive Maintenance (TPM)
  • pomoc w stabilizacji procesów i balansowaniu produkcji

Kogo szukamy - Ona/On:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw Lean Manufacturing (np. Kanban; VSM; TPM; 8 D; 5 S i inne)
  • a co najważniejsze Lean / Kaizen to twoja pasja
  • znajomość  języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole, w firmie nieprzerwanie rosnącej i rozwijającej się
  • nieustający rozwój i podnoszenie kwalifikacji pod okiem doświadczonego managera
  • realny wpływ na działanie zakładów, satysfakcję z szybkich wdrożeń
  • możliwość szybkiego awansu
  • niepowtarzalną okazję dla ambitnych osób (w każdym wieku!)
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.