Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Kredytu Hipotecznego

DAGAZ FINANCE Doradztwo Finansowe
Wrocław
praca stacjonarna
5870 dni temu

Ogłoszenie numer: 49729, z dnia 2008-09-22

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą działąjącą na rynku doradztwa finansowego, obejmującego pełną gamę efektywnych i nowoczesnych rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dla osób fizycznych oraz firm. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KH/WR/08/2008

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za pozyskiwanie i pełną obsługę klientów w zakresie kredytu hipotecznego oraz innych produktów finansowych zgodnych z potrzebami klienta.

Wymagania

Wymagamy: • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy w sprzedaży • Bardzo dobra umiejętność zarządzania własnym czasem • Wysoka motywacja do osiągania wysokich dochodów • Wysoki poziom kultury osobistej i prezencji • Odpowiedzialność, otwartość i przebojowość • Zaangażowanie i samodzielność w pracy • Znajomość kredytów hipotecznych i produktów inwestycyjnych będzie ważnym atutem kandydata

Oferujemy

Oferujemy: • Pracę dająca możliwość osiągania wysokich zarobków • Nowoczesne szkolenia podnoszące kwalifikacje • Nową, dającą wiele samodzielności i satysfakcji pracę • Umowę o pracę po okresie próbnym dla najlepszych