Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. kontrolingu

Sedlak & Sedlak
łódzkie, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5354 dni temu

Ogłoszenie numer: 87872, z dnia 2010-01-29

Wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram poszukuje do pracy w Siedzibie Spółki w Bielsku - Białej kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, Bielsko-Biała

Nr Ref.: 2/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowywanie raportów finansowych dla Zarządu, nadzór nad procesem budżetowania, analizę odchyleń od budżetu oraz nadzór nad funkcjonowaniem zagranicznych spółek zależnych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości; - 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku; - bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej; - samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; - umiejętność analitycznego myślenia - bardzo dobra znajomość języka angielskiego; język rosyjski będzie dodatkowym atutem - znajomość funkcjonowania grup kapitałowych - zaawansowana znajomość obsługi programów MS Excell oraz MS Access

Oferujemy

Oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie, atrakcyjny system wynagradzania, możliwość szkoleń i awansu zawodowego.