Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Kontroli

Kasa NIKE
Warszawa
praca stacjonarna
3399 dni temu
logo.jpg

Jeśli wartością jest dla Ciebie rozwój w instytucji finansowej i spełnianie się w przyjaznej atmosferze, wśród Ludzi, którzy cenią swoją pracę i lubią to, co robią, proponujemy Ci miejsce wśród nas na stanowiskach:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • prowadzenie audytów i kontroli wewnętrznych w centrali oraz oddziałach KASY
  • przygotowywanie programu kontroli oraz sporządzanie dokumentacji pokontrolnej
  • kontrola stopnia realizacji zaleceń pokontrolnych oraz usunięcia wykrytych w czasie wcześniejszych kontroli nieprawidłowości
  • opiniowanie procedur wewnętrznych i innych dokumentów normatywnych
  • przygotowywanie raportów oraz doraźnych sprawozdań z przeprowadzonych kontroli, przedstawianie ich Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej
  • wnioskowanie rozwiązań mających na celu poprawy funkcjonalności Kasy

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 -letnie doświadczenie zawodowe w audycie lub kontroli (mile widziane doświadczenie w instytucji finansowej w komórce audytu)
  • komunikatywność
  • skrupulatność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, dokładność, wnikliwość, rzetelność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet świadczeń dodatkowych