Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Gniezno
Specjalista ds. kontroli jakości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Gniezno, okolice Gniezna
praca stacjonarna
6513 dni temu

Ogłoszenie numer: 25111, z dnia 2006-12-19

Nasz Klient – wiodąca firma w branży wyposażenia sanitarnego, obecna jest na rynku od 1983 roku. Dzisiaj jest liderem w Polsce oraz znaczącym graczem w Europie w produkcji rozwiązań kąpielowych dla łazienki - kabin, brodzików, wanien i systemów hydromasażu, kabin parowo-hydromasażowych oraz paneli prysznicowych.

Miejsce pracy: Gniezno, okolice Gniezna

Nr Ref.: SKJ/2811/06

Opis stanowiska

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację procedur zapewnienia jakości produktów oraz współuczestnictwo w nadzorze systemu zarządzania jakością, a także prowadzenie dokumentacji związanej z jakością produkcji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - wiedza w zakresie sposobów badania i kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych, - wiedza z zakresu zarządzania jakością, - znajomość pakietu MS Office, - umiejętność pracy w zespole, - inicjatywa i samodzielność w działaniu, - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, - mile widziani absolwenci studiów wyższych.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się firmie, - uczestniczenie w budowaniu systemu zarządzania jakością; - możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, - szeroki rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń, - pracę w dynamicznym i zgranym zespole.