Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. umów budowlanych

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    sporządzanie projektów umów na roboty budowlane; prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami; wystawianie faktur; rozliczanie robót budowlanych;
  • Specjalista ds. technicznych

    6 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie projektów umów na roboty budowlane, instalacyjne sprzęt, prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami, wystawianie faktur, rozliczanie robót budowlanych w oparciu o umowę i budżet itp.
  • Specjalistka / Specjalista ds. inwestycji budowlanych

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Miejsce pracy: Warszawa nr ref: CT0_ODN_WAR_INV- 2024 Opis zadań na stanowisku: Prowadzenie/nadzór i koordynacja procesu pozyskiwania lokalizacji pod nowe obiekty sieciowe telefonii komórkowej; Prowadzenie/nadzór i koordynacja procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych niezbędnych do...
Zobacz więcej ofert pracy

specjalista ds. kontraktowania

Silkbau sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3531 dni temu

Ogłoszenie numer: 624033, z dnia 2015-02-16

Silkbau Sp. z o.o. – budowa lub modernizacja lokali mieszkalnych i handlowo-usługowych – Generalny Wykonawca.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • przygotowanie i uczestnictwo w procesie wyłaniania wykonawców robót budowlanych,
  • formułowanie i wysyłanie zapytań ofertowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • obsługa procesu zawierania umów z firmami wykonawczymi,
  • bieżąca analiza rynku materiałów budowlanych,
  • prowadzenie bazy danych firm wykonawczych branży budowlanej,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z firmami wykonawczymi,
  • przygotowanie umów we współpracy z działem prawnym,
  • negocjowanie warunków kontraktowych z podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie budowlane,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szanse awansu i dalszego rozwoju kompetencji.