Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. kontaktów z klientami

Business Travel & Entertainment
łódzkie
praca stacjonarna
5646 dni temu

Ogłoszenie numer: 61843, z dnia 2009-04-03

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży spotkań (wyjazdy motywacyjne, konferencje).

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Dynamicznie rozwijająca się firma z branży spotkań (wyjazdy motywacyjne, konferencje) poszukuje do swojej łódzkiej siedziby osoby, odpowiedzialnej za kontakty z klientami, aktualizację baz danych, przesyłanie aktualnych ofert.

Wymagania

  • Doskonała znajomość obsługi komputera (Pakiet Office) i korzystania z internetu.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego.
  • Komunikatywność, otwartość, pozytywna postawa życiowa.

Oferujemy

  • Możliwość awansu i budowania swojej długoletniej kariery, a także atrakcyjnych wyjazdów służbowych na dalszym etapie pracy.