Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. komunikacji społecznej

PKP ENERGETYKA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5024 dni temu

Ogłoszenie numer: 118297, z dnia 2010-10-14

Spółka PKP Energetyka rozpoczęła pełną działalność operacyjną 1 października 2001 roku w wyniku restrukturyzacji, komercjalizacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego PKP. Wchodzi w skład Grupy PKP, ale stanowi samodzielny podmiot prawa handlowego. Jesteśmy przedsiębiorstwem dostarczającym energię elektryczną i jednym z jej większych krajowych odbiorców (3,4% zużycia krajowego). Sprzedaż energii umożliwiają nam koncesje na obrót i dystrybucję energii elektrycznej. Posiadamy sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju, zlokalizowaną zarówno w centrach dużych miast, jak i na terenach słabiej zurbanizowanych oraz o niedostatecznie rozwiniętej infrastrukturze elektroenergetycznej. Dzięki temu spółka skutecznie uzupełnia ofertę innych spółek dostarczających energię elektryczną. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest dostarczanie energii również dla kolei, a w szczególności na potrzeby trakcji elektrycznej. Oprócz energii elektrycznej świadczymy także usługi elektroenergetyczne w bardzo szerokim zakresie na terenie całego kraju. Oferujemy również sprzedaż paliw ciekłych na kolejowych stacjach paliw do spalinowych pojazdów szynowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie w codziennej pracy rzecznika prasowego spółki
  • przygotowywanie serwisu prasowego
  • redagowanie materiałów informacyjnych
  • obsługa fotograficzna wydarzeń firmowych
  • ścisła współpraca z komórkami merytorycznymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • doświadczenie w kontaktach z mediami
  • lekkie pióro – doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność i poczucie humoru

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie działającej na ciekawych rynkach
  • możliwość uczestniczenia w realizacji dużych, ciekawych projektów
  • stabilizację zawodową
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole