Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wola Montażysta Obrazu i Dźwięku Warszawa-Wola
Specjalista ds. komunikacji / operator / operatorka / montażysta / montażystka materiałów filmowych oraz fotograficznych

Caritas Polska
Warszawa, Wola, ul. Okopowa 55
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
307 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Wola, ul. Okopowa 55
Twój zakres obowiązków:
  • tworzenie fotorelacji, montaż materiałów multimedialnych do mediów tradycyjnych i społecznościowych Caritas Polska, w tym obsługa i optymalizacja pozycjonowania materiałów video (m.in. vlogów, reels, shorts);
  • nagrywanie materiałów, montaże, produkcje, post-produkcje materiałów promocyjnych Caritas;
  • możliwość udziału w delegacjach krajowych i zagranicznych do krajów, tam gdzie jest udzielana pomoc przez Caritas Polska w celu realizacji zdjęć, realizacji, materiałów video.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obszarze produkcji i postprodukcji mediów (operator kamery, montaże);
  • dobra znajomość programów Adobe (Premiere Pro, After Effects, Photoshop);
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność projektowania materiałów do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter itp.);
  • znajomość trendów montażowych i social mediowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność, skuteczność w działaniu, nastawienie na osiągniecie celu;
  • chęć do zaangażowania się w dynamiczny rozwój organizacji;
  • portfolio projektów wizualnych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00);
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu samochodowego;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (ul. Okopowa);
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych.