Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Tom-Gast Sp.j.
Łódź
praca stacjonarna
5816 dni temu

Ogłoszenie numer: 48025, z dnia 2008-08-13

Import i ogólnopolska sprzedaż profesjonalnego, drobnego sprzętu gastronomicznmego.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która zajmowałaby się sprzedażą konkretnej linii naczyń z profesjonalnego tworzywa, skierowanej do działów gastronomii supermarketów i delikatesów, firm cateringowych, restauracji i hoteli. Produkt jest skierowany do wymagającego, ceniącego estetykę i oryginalność klienta. Przez sprzedaż rozumiemy nawiązanie długoterminowej relacji z klientem, konsultację i edukację na temat produktu oraz w efekcie finalizowanie umów sprzedaży.

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • umiejętność finalizowania rozpoczetego procesu sprzedaży
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy,
  • rzetelności w realizowaniu rozpoczętych zadań,
  • samodzielności, umiejętności zarządzania własnym czasem
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym.
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, liczącej się w branży firmie
  • stały rozwój Twoich kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.