Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

EURO TRADE CANDLES SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 40258, z dnia 2008-03-03

EURO TRADE CANDLES SP. Z O.O. jest firmą specjalizującą się w produkcji świec i zniczy, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SdsKK

Opis stanowiska

· aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie stałych kontaktów z klientem · stworzenie i rozwiniecie nowych sieci dystrybucji · przygotowywanie ofert handlowych · planowanie działań promocyjnych · monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania

· wykształcenie min licencjackie · dyspozycyjność, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów · dobra znajomość jęz.angielskiego (mile widziany język rosyjski) · prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

·Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależnionej od wyników pracy ·Niezbędne narzędzia pracy