Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. kluczowych klientów

Victory Technology Polska Sp.zo.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4993 dni temu

Ogłoszenie numer: 132307, z dnia 2011-02-16

Jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą części ze szkła, metalu oraz tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP dla znanych na całym świecie producentów jak Philips, Jabil, TPV.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: BIZJ/01/11

Opis stanowiska

  • tworzenie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • identyfikowanie potrzeb klientów i wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • udzielanie wsparcia klientowi zgłaszającemu reklamację
  • przygotowanie zamówień oraz nadzorowanie ich terminowej realizacji
  • obsługę audytów klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • wysoka orientacja na jakość obsługi klientów
  • komunikatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Możliwość wykonywania odpowiedzialnej, samodzielnej pracy i ciekawy zakres obowiązków.