Najnowsze oferty pracy

  • Monter instalacji wentylacyjnych

    LEDERER GMBH   Niemcy, Bawaria / Badenia Wirtembergia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    17,00-19,00 EUR +48,00 Diety, Niemcy Zakres obowiązków: przygotowanie do montażu elementów instalacji wentylacyjnych i nawiewów; montaż i demontaż wentylacji na obiektach budowlanych; praca z rysunkiem technicznym; serwisowanie elementów instalacji wentylacyjnych; ogólne prace ślusarskie;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. klimatyzacji

manBase S.A.
Południowa Afryka, Lephalale (RPA)
praca stacjonarna
3930 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lephalale (RPA)
Zadania:
  • kontrola, odbiory a następnie rozruch urządzeń klimatyzacji przemysłowej (nastawnie elektrowni, serwerownie, systemy sterownicze)
  • kablowanie
  • wentylacja kotłowni oraz hal innych obiektów - wentylacja naturalna oraz wymuszona
  • praca, przy projekcie budowy elektrowni 6 x 800 MW, w północno-wschodniej części RPA, w prowincji Limpopo - okolice miasta Lephalale

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolnośc do prac wysokościowych

Oferujemy:
  • kontrakt dwuletni, z możliwością przedłużenia go
  • pracodawca pokrywa koszt przelotu do RPA i z RPA na początku i na końcu kontraktu
  • dzień pracy 9,5h, w tym 0,5h przerwy na lunch
  • nadgodziny dodatkowo płatne
  • wynagrodzenie w wysokości 200 EURO/dzień
  • dodatkowa dieta na wyżywienie comiesięczne
  • pracodawca pokrywa koszt mieszkania (80-100 m2)
  • służbowy samochód terenowy (koszt benzyny oraz koszty eksploatacyjne pokrywa pracodawca)
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922