Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds klientów kluczowych

Brodr Jorgensen SA
pomorskie, Poznan
praca stacjonarna
6401 dni temu

Ogłoszenie numer: 28255, z dnia 2007-04-10

Firma Brodr Jorgensen S.A. jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków SPA marki [comfort zone]

Miejsce pracy: pomorskie, Poznan

Opis stanowiska

Specjalista do spraw klientów kluczowych na terenie woj. wielkopolskiego i woj pomorskiego.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta - mile widziana branża kosmetyczna Komunikatywność i umiejętność prezentacji Umiejętność planowania i organizacji pracy Konsekwencji i skuteczości w działaniu Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej Prawo jazdy kat. B Miejsce zamieszkania w Warszawie lub okolicach (do 30 km)

Oferujemy

Pracę w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej sie firmie Atrakcyjny system wynagrodzeń Samochód służbowy z pełnym serwisem Wszystkie potrzebne narzędzia (telefon, komputer, szkolenia..)