Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. katalogu opisów produktów

Techmarket
Wrocław
praca stacjonarna
6029 dni temu

Ogłoszenie numer: 39850, z dnia 2008-02-11

Techmarket

Firma TECHMARKET prowadzi sprzedaż internetową od 2004 roku. Najpoularniejszymi sklepami są obecnie Techmarket.pl oraz Bajkowo.pl.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DB-1

Opis stanowiska

Specjalista ds. katalogów produktów zajmuje sie tworzeniem bazy danych opisów i zdjeć dla potrzeb sklepów internetowych. Prowadzone branże - artykuly dla dzieci, sprzet AGD/RTV, artykuly zoologoczne i inne. - tworzenie opisów parametrów produktów dla potrzeb sklepów internetowych - współtworzenie standardów opisów produktów - porządkowanie bazy danych i cenników produktów

Wymagania

Wymagana jest dobra znajomość internetu oraz bardzo dobra obsluga komputera - Word, Excel. Przydatna jest znajomość handlu oraz baz danych Access lub podobnych.

Oferujemy

Oferujemy samodzielną pracę w młodym zespole w szybko rozwijającej się firmie.