Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. kampanii w wyszukiwarkach internetowych

Direct Traffic sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6187 dni temu

Ogłoszenie numer: 34650, z dnia 2007-10-10

jest Agencją realizującą kampanie reklamowe w Wyszukiwarkach Internetowych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy stworzyliśmy w zakresie Marketingu Wyszukiwarek szereg autorskich rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy młodej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie, wdrażanie i optymalizowanie kampanii w wyszukiwarkach internetowych
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert oraz raportów z kampanii
  • Codzienna praca z programami: Google AdWords, Google Analytics, OnetBoksy, WpBoksy
  • Wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu ofert oraz optymalizacji kampanii w wyszukiwarkach
  • Bardzo dobra znajomość programów Google AdWords i Google Analytics
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Analityczne i kreatywne myślenie
  • Samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość rynku internetowego w Polsce i Europie
  • Oferujemy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy