Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. kadrowo-płacowych

BBR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4736 dni temu

Ogłoszenie numer: 158408, z dnia 2011-07-29

BBR Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z kapitałem norweskim.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KP07/11

Opis stanowiska

  • Koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzaniem spraw kadrowych pracowników, prowadzenie dokumentacji pracowniczej i obsługa osób zatrudnionych w firmie, przygotowywanie umów oraz aneksów;
  • Przygotowywanie danych do listy płac;
  • Sporządzanie list płatniczych dla umów cywilnoprawnych, dla umów o prace (wystawianie rachunków), list dodatkowych (ZFŚS, ryczałty);
  • Sporządzanie przelewów związanych z dokonaniem naliczonych wypłat;
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz raportów miesięcznych ZUS RMUA;
  • Wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na prośbę pracownika;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ING, komornik) ;
  • Archiwizacja dokumentów personalnych i płacowych;
  • Przygotowanie miesięcznych zestawień czasu pracy pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ;
  • Znajomość programu Płatnik oraz programu kadrowo płacowego Raks ;
  • Umiejętność samodzielnego naliczania, rozliczania wynagrodzeń z umów o pracę i umów zleceń ;
  • Praktyczna znajomość stosowania zasad rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym;
  • Dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ;
  • Umiejętność pracy w zespole, dyskrecja.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie inżyniersko-produkcyjnej;
  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat.

Poznaj