Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Specjalista ds. kadr i płac

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5426 dni temu

Ogłoszenie numer: 80568, z dnia 2009-11-09

Jesteśmy firmą wapółpracującą z PTK Centertel, zajmującą się sprzedażą telefonów komórkowych, usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu poprzez sieć salonów franchisingowych, salonów partnerskich oraz sieć Konsultantów Klientów Biznesowych. Obecnie jesteśmy jednym z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Obsługa kadrowo-płacowa pracowników: -prowadzenie dokumentacji kadrowej -rozliczanie czasu pracy -naliczanie wynagrodzeń -prowadzenie akt osobowych pracowników -przygotowywanie umów -współpraca z ZUS, US i PFRON

Wymagania

-wykształcenie min.średnie (preferowane wyższe) -doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu list płac oraz prowadzeniu spraw kadrowych -znajomośc przepisów prawa pracy, ubezpieczen społeznuch i świadczeń chorobowych -znajomośc programu Symfonia Kadry-Płace, Płatnik -bardzo dobra znajomość MS Excel -dobra organizacja pracy własnej -prawo jazdy kat.B

Oferujemy

-atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę -pracę w prężnie rozwijającej się firmie -możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji -interesującą pracę na samodzielnym stanowisku