Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

STAFF PARTNERS
Warszawa, Warszawa Wola/Ochota
praca stacjonarna
6047 dni temu

Ogłoszenie numer: 38071, z dnia 2007-12-25

Staff Partners.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Wola/Ochota

Nr Ref.: LOT/01

Opis stanowiska

Firma Staff Partners poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC, pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny byłby za sporządzanie i rozliczanie dwóch list płac, samodzielne prowadzenie kadr oraz analizę kont księgowych.

Wymagania

- znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac - minimum dwa/ trzy lata doświadczenia w samodzielnej ewidencji płac - komunikatywna znajomość języka angielskiego ( w mowie ) - mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - w firmie nastawionej na rozwój pracowników - pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Poznaj

Staff Partners

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.