Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Kadr i Płac

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6533 dni temu

Ogłoszenie numer: 22722, z dnia 2006-08-28

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac u naszego Klienta - firmy produkcyjno-usługowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SKP/20

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie wykonywała m. in. takie obowiązki jak: - prowadzenie teczek osobowych pracowników; - naliczanie wynagrodzeń; - rozliczenia z ZUS i US; - obsługa programu WF-GANG i Płatnik; - wystawianie różnych dokumentów kadrowych i zaświadczeń; - realizacja innych zadań na zlecenie przełożonego.

Wymagania

- konieczna znajomość obsługi programu WF-GANG; - konieczne doświadczenie w pracy z wykorzystaniem programu WF-GANG, w kadrach i płacach lub w księgowości; - min. średnie wykształcenie; - znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i rozliczeń z ZUS; - mile widziana znajomość programu Płatnik; - solidność, dokładność i pracowitość.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje zatrudnienie na umowę o pracę i solidne wynagrodzenie.