Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. kadr i płac

GEOVITA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4419 dni temu
Geovita_top.jpg

Geovita sp z o.o. – renomowana firma z branży turystyczno – hotelarskiej w związku z rozwojem firmy zatrudni do Centrali firmy w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa na 3/4 etatu czasu pracy

Zadania:
  • Naliczanie płac
  • Prowadzenie dokumentacji osobowej dla pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy dla pracowników oraz jej nadzór
  • Prowadzenie całości spraw związanych ze stosunkiem pracy, w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT
  • Nadzór nad wykorzystaniem czasu pracy i urlopów pracowniczych, prowadzenie ich ewidencji dla pracowników
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w dziale kadr co najmniej 2-3 lata najlepiej w turystyce
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień kadrowo-płacowych
  • Znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Znajomości obsługi programu Symfonia Kadry-Płace, Płatnika
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Kreatywności i bardzo dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwoju

Geovita_linia.jpg