Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. kadr i płac

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4522 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Bezpłatne korzystanie z Klubów Pure.
Zadania:
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej,
  • Doradztwo w sprawach kadr i płac,
  • Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczenia,
  • Obsługa raportów kadrowo-płacowych, w tym również raportów statystycznych,
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących wynagrodzeń na potrzeby Spółki,
  • Opracowywanie danych do budżetu i prezentacji. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON,
  • Rozliczenie z ZUS (bieżące oraz korekty z poprzednich okresów),
  • Wyjaśnianie i korygowanie błędów zgłaszanych przez ZUS,
  • Przygotowywanie dokumentu ZUS Z-3 i przekazanie do właściwego oddziału ZUS,
  • Wystawianie dokumentów potrzebnych do ustalenia uprawnień emerytalno-rentowych – ZUS Rp-7,
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-4R i PIT-8AR, PIT–11, PIT-40,
  • Rozliczanie czasu pracy.
Wymagania:
  • Minimum 4- letnie doświadczenie na w/w stanowisku w firmie zatrudniającej ponad 500 osób,
  • Biegła znajomość bieżących przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego jest warunkiem koniecznym,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność tworzenia dobrych relacji międzyludzkich,
  • Dokładność i sumienność.