Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa Kapitałowa GANT
Legnica
praca stacjonarna
4706 dni temu

Grupa Kapitałowa Gant Development SA jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną.

Obecnie oferujemy pracę w spółce
Centrum Usług Księgowych GANT Sp. z o.o.
na stanowisku

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:
  • prowadzenie administracji kadrowej, przygotowywanie wszelkich dokumentów kadrowych.
  • sporządzanie list i księgowanie płac pracowników zatrudnionych na umowy o pracę.
  • kompleksowe naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń.
  • rozliczenia z ZUS-em i Urzędem Skarbowym.
  • ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich.
  • ewidencja i rozliczanie umów cywilnoprawnych (zlecenia, dzieło).
Wymagania:
  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym),
  • umiejętność samodzielnego naliczania, rozliczania wynagrodzeń z umów o pracę i umów zleceń,
  • doskonała praktyczna znajomość prawa pracy, problematyki płacowej,
  • umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych,
  • wiedza z zakresu administracji kadrowej i prowadzenia akt osobowych,
  • dobra znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office,
  • operatywność, samodzielność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę.