Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Kadr i Płac

redNet Property Group Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
5023 dni temu

Grupa kapitałowa redNet Property Group świadczy kompleksowe usługi najwyższej klasy na rynku nieruchomości w Polsce od kwietnia 2001 roku. Nasi Eksperci zapewniają doradztwo i pomoc oraz najwyższej klasy usługi na każdym etapie realizacji inwestycji.

Nasza strategia zakłada współpracę z ambitnymi i chcącymi poszerzać swoją wiedzę i umiejętności pracownikami

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KP/03/10

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadr i płac,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ZUS, PIT, PFRON,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Przygotowanie dokumentacji pracowniczej,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy urlopów, oraz nieobecności,
  • Przygotowanie sprawozdań GUS,
  • Wydawania zaświadczeń o zarobkach, świadectw pracy,
  • Przygotowywanie dokumentów potrzebnych do nawiązania/rozwiązania stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia, Zarządzanie)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w dziale Kadr i Płac, w tym min. rok na samodzielnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik,
  • Znajomość programu płacowo- kadrowego OPTIMA będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka motywacja, entuzjazm, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy pod wpływem stresu;
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia;
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"