Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Specjalista ds. kadr, płac i administracji

DOMAX SPÓŁKA Z O.O.
Gdynia
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 48829, z dnia 2008-09-02

Firma produkcyjna z branży metalowej, zatrudniająca ok. 100 osób poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie spraw z zakresu kadr i naliczania płac
  • rozliczenia z ZUS i US,
  • prowadzenie spraw administracyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min.2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.