Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Specjalista ds. Jakości

Galwano-Technika
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6653 dni temu

Ogłoszenie numer: 21131, z dnia 2006-06-30

Jesteśmy międzynarodową firmą należącą do francuskiej grupy Electropoli. Zajmujemy się obróbką powierzchniową detali. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000 m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- rozwiązywanie problemów jakości z wykorzystaniem raportu 8D, 5 Why, analizy pareto, FMEA itp. - zarządzanie reklamacjami - nadzór nad dostawcami - kontakt z klientami - współpraca z kierownikami linii produkcyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowanie-zarządzanie jakością) - odbyte kursy auditora wewnętrznego (ISO 9001) - znajomość normy ISO/TS 16949 - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - 2 lata - biegła obsługa komputera - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację - znajomość języka niemieckiego - mile widziana - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznym i ambitnym zespole.