Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Azpiaran Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5096 dni temu

Ogłoszenie numer: 121380, z dnia 2010-11-04

Poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: SJ/2010

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie działu jakości w fabryce.
  • Nadzorowanie procesu produkcji pod względem jakości.
  • Tworzenie i utrzymanie systemów jakości.
  • Homologacja nowych procesów i produktów.
  • Przeprowadzanie kontroli pomiarowej oraz testów jakościowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji kontrolno – pomiarowej.
  • Wprowadzenie normy ISO/TS.
  • Nadzór nad przestrzeganiem norm BHP i ochrony środowiska.

Wymagania

  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością.
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe (niekoniecznie w jakości).
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Sumienność, odpowiedzialność i dokładność.
  • Własny samochód.

Oferujemy

  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.