• Naukowiec / Starszy Naukowiec - Dział Rozwoju Przedklinicznego

    Celon Pharma S.A.   Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska projektowanie, wykonywanie i analiza doświadczeń związanych z rozwojem innowacyjnych leków w terapiach onkologicznych (antibody drug conjugate, terapie onkologiczne oparte na mRNA).
Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Specjalista ds. Badań Klinicznych Lublin
Specjalista ds. jakości w Centrum Wsparcia Badan Klinicznych

Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Lublin
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
390 dni temu

Uniwersytet Medyczny w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Główne zadania:
  • odpowiedzialność za wysoką jakość danych i wyników uzyskiwanych w przebiegu prowadzonych badań klinicznych,
  • monitorowanie jakości procesów badań klinicznych: proces pozyskiwania świadomej zgody, bezpieczeństwo pacjenta, zarządzanie lekiem badaniem, zgodność  z protokołem badania klinicznego, szkolenia zespołu badawczego, rozwiazywanie problemów w badaniu,
  • koordynacja badań klinicznych,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją badania klinicznego,
  • współpraca z lekarzami,
  • organizacja regularnych szkoleń dla pracowników,
  • prowadzenie planu i harmonogramu szkoleń cyklicznych,
  • tworzenie oraz aktualizacja istniejących standardowych procedur operacyjnych oraz instrukcji,
  • współpraca z innymi pracownikami Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w celu sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego,
  • odpowiedzialność za poprawność prowadzonych działań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne,
  • znajomość zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ang., ICH GCP) oraz regulacji prawnych i wytycznych dotyczących badań klinicznych,
  • umiejętność tworzenia nowych i aktualizowania istniejących procedur/instrukcji,
  • kompetencje w zakresie kontroli jakości oraz monitorowania prowadzonych badań klinicznych.
Pożądane cechy:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania,
  • samodzielność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy w doświadczonym zespole realizującym projekty oraz granty z różnych źródeł finansowania,
  • szeroki pakiet socjalny.