Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. Jakości - Pełnomocnik ds. Systemów Zarządzania Jakością

Grupa Litex
dolnośląskie
praca stacjonarna
5435 dni temu

Ogłoszenie numer: 79533, z dnia 2009-10-30

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Nadzór nas systemem zarządzania jakością w Grupie,
  • Diagnozowanie, kontrola i optymalizowanie procesów funkcjonujących w Grupie,
  • Przygotowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem auditów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów,
  • Dokonywanie oceny stosowanych procedur oraz wprowadzanie działań korygujących,
  • Ustalanie, weryfikacja i analiza wskaźników procesów,
  • Kontakt z klientami w sprawach związanych z jakością wyrobów
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - ekonomiczne, techniczne, zarządzanie jakością,
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w działach zarządzania jakością, w tym minimum 2 lata na samodzielnym stanowisku,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego oraz Pełnomocnika Zarządu ds. SZJ,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością, w szczególności norm ISO 9001, AQAP 2120,
  • Mile widziana znajomość normy ISO 14001,
  • Znajomość przepisów BHP,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością oraz kontroli i optymalizacji procesów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Wiedza przedmiotowa z zakresu zarządzania reklamacjami,
  • Wysokie zdolności w zakresie analizowania danych oraz wyciągania wniosków,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • Konsekwencja w działaniu,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dużą elastyczność działania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie