Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wykroty
Specjalista ds. IT

RENA
Wykroty
praca stacjonarna
4921 dni temu

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszych zakładach produkcyjnych w Wykrotach oraz w Łodzi zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Do zakładu produkcyjnego w Wykrotach k. Bolesławca (woj. dolnośląskie) poszukujemy wysoko zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Nr Ref.: PITB

Profil kandydata:
  • wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie IT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość aplikacji oraz systemów Windows używanych w zakładach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze IT-Support oraz User-Helpdesk
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność, orientacja na rozwiązywanie problemów technicznych
Zakres obowiązków:
  • instalowanie oprogramowania na nowych komputerach (MS Windows, keytech, SolidWorks oraz ME10)
  • wsparcie przy rozwiązywaniu problemów IT zgłaszanych przez pracowników
  • współpraca z międzynarodowym działem IT w zakresie sieci, administrowania, Active Directory oraz Outlook/Exchange
  • rozwój struktur IT
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)